آشنایی با رادیو میموسا MIMOSA C5C

آشنایی با رادیو میموسا MIMOSA C5C

رادیوی C5C یک رادیو پر قدرت براي سرعتهاي تا 700 مگابيت در ثانيه و تاخير زير يک ميلي ثانيه براي مسافتهاي زير 50 کيلومتر در باند 5 گيگاهرتز با قيمت و کارايي ايده آل براي صنايع پيشرو و شرکتهای توزیع کننده اینترنت می باشد. از این رادیو در پروژه های برد کوتاه و بلند و همجنین ارتباطات نقطه به نقطه PTP و یا نقطه به چند نقطه PTMP به عنوان رادیوی کلاینت می توان استفاده نمود. 
رادیوی میموسا C5C MIMOSA در ارتباطات PTP يک لينک با کارايي بسيار بالا با ظاهر مجتمع و با يک سوم قيمت لينکهاي بي سيم مشابه و قابلیت جایگزینی با فیبرنوری را ارائه  می نماید. رنج فرکانس عريض آن از فرکانس ( 4.9-6.4 ) گيگاهرتز مي تواند به شما کمک کند خارج از اسپکتروم بسيار شلوغ باند 5 گيگاهرتز در جاهايي که مقررات اجازه مي دهد از اين راديو استفاده نماييد.
این راديو به عنوان کلاينت مي تواند در مسافتهاي طولاني تر در ارتباطات يک به چند نقطه PTMP  با غلبه بر موانعي چون شاخ و برگ و درختان به A5  و یا A5C متصل گردد.  رادیوی C5C دارای قابلیت سنکرون سازی GPS می باشد که می تواند از طریق آن برای بهبود کنترل زمانبندی برای بالا بردن پهنای باند و ظرفیت لینک استفاده می کند. ابعاد فیزیکی کم حجم و زيبا بوده و  این امکان را به میموسا C5C می دهد که بر روی هر نوع لوله و یا براکت متصل گردد. رادیو MIMOSA C5C داراي بدنه  مطابق با استاندارد IP55 بوده فلذا از مقاومت بالایی در برابر عوامل طبيعي برخوردار  می باشد.

قابلیت SRS Client در میموسا C5C

در رادیو میموسا C5C از قابلیت Spectrum Reuse Synchronization) SRS) برای استفاده بهینه از فضای فرکانسی در ارتباطات PTMP استفاده می شود. این تکنولوژی باعث می شود که هر کلاینت به صورت دقیق ارسال و دریافت اطلاعات را با Timing تحت کنترل اکسس پوینت انجام دهد و هر کلاینت به صورت داینامیک از اکسس پوینت پهنای باند Upstream را درخواست می نماید. در این تکنولوژی بر خلاف تکنولوژی تایم اسلات ثابت (Fixed Time slot) ، پهنای باند Upstream و تاخیرها بر اساس درخواست و نیاز کلاینت به آن تخصیص یافته و به طور قابل ملاحظه ای بهره وری فضای فرکانس و پهنای باند اپلینک را در ارتباطی که با استفاده از میموسا C5C پیاده سازی شده اند بهبود می دهد.
                                           
 
                         
نویسنده مقاله : منبع مقاله :
  • 28 دی 1398
  • modir
  • 472
طراحی سایت : رسانه گستر © 2002 - 2022